1 Nisan 2023 Cumartesi
 s2ys.com
 ilaç fiyatları, prospektüs ve kullanma talimatları.
İlaçlar, ilaç firmaları, hastalıklar ve tedavi yöntemleri ile ilgili sağlık haberleri listelenmektedir. [ Sayfa 4 ]
Robotik cerrahiyle Prostat Ameliyatı
Robotik cerrahiyle Prostat AmeliyatıGünümüzün kabusu prostat kanseri erkeklerde en sık görülen ikinci kanser türü olarak biliniyor.
Oruçluyken Susuz Kalmayın
Oruçluyken Susuz KalmayınUzun ve sıcak yaz günlerinde oruç tutanları en fazla zorlayacak şeylerin başında susuzluk geliyor.
Ramazan Ayı Beslenme Rehberi
Ramazan Ayı Beslenme RehberiSahur ve iftarda su dışında tüketilen yemek ve meyveler ile sıvı ihtiyacını karşılayacak menüler tercih edilmeli.
Çocuklarda Şaşılık
Çocuklarda ŞaşılıkŞaşılık, tek başına önemli bir rahatsızlık olduğu gibi, başka göz sorunlarıyla birlikte sonucu değişebilir.
Diş Ağrısı Nasıl Geçer
Diş Ağrısı Nasıl GeçerDoktora gidinceye kadar ağrıyı hafifletmede bazı doğal çözümler uygulanabilir, bu çözümlerin geçici olduğu unutulmamalıdır.
Oruçluyken Nefesiniz Kokmasın
Oruçluyken Nefesiniz KokmasınRamazan ayının ruhumuza getirdiği güzelliklerle beraber sosyal hayatımızda yaşanabilecek minik aksaklıkların önüne geçmek için bazı öneriler.
Kalp Ameliyatı Sonrası Yaşam
Kalp Ameliyatı Sonrası YaşamKalp ameliyatlarından sonra kendimizi iyi hissediyor oluşumuz, tamamen iyileştiğimiz anlamına gelmiyor. Bu süreçte özellikle dikkat edilmesi gereken önemli noktalar var.
Sağlıklı Oruç İçin Püf Noktaları
Sağlıklı Oruç İçin Püf NoktalarıOruç tutulurken bütün gün aç olmak mide ve bağırsak hastalıkları açısından sorun oluşturabiliyor.
Kalp Hastaları Oruç Tutabilir mi?
Kalp Hastaları Oruç Tutabilir mi?Ramazan ile birlikte oruç tutacakların bu yıl her zamankinden daha dikkatli ve hazırlıklı olması gerekiyor.
Ramazanda Dişler Daha Hızlı Çürüyebilir
Ramazanda Dişler Daha Hızlı ÇürüyebilirRamazan ayında uzun süre hijyen ortamından uzak kalan ağız ortamının dişlerin daha hızlı çürümesine neden olabilir.
Koah Belirtileri
Koah BelirtileriKronik obstrüktif akciğer hastalığının baş harflerinden oluşan KOAH belirtileri bir anda ya da şiddetli bir şekilde ortaya çıkmaz.
Dudak Çatlamasına Ne İyi Gelir?
Dudak Çatlamasına Ne İyi Gelir?Dudak çatlamasına iyi gelen yöntemleri sizler için derledik. Bal, hindistan cevizi yağı, vazelin, salatalık kürü ve daha fazlası...
« başa git « 1 2 3 4 5 6 » sona git »